Drodzy Mieszkańcy,

dobiega końca kadencja Rady Miejskiej 2014-2018. Dzięki Państwa zaufaniu miałem zaszczyt reprezentować Państwa w Radzie Miejskiej i „walczyć”  o realizację zaplanowanych inwestycji w okręgu, który reprezentuję. Dzięki przeprowadzonej wcześniej ankiecie wiedziałem, co należy zrobić i jakie są Państwa oczekiwania. Dziś mogę pochwalić się dwoma kluczowymi inwestycjami, o które zabiegałem:

  • Rewitalizacja osiedla przy ul. Szpitalnej i ul. Łazienkowej, którą udało się przeprowadzić dzięki współpracy z Obornicką Spółdzielnią Mieszkaniową.
  • Rewitalizacja Targowiska Miejskiego w Obornikach rozpoczęta w drugiej połowie bieżącego roku. Kolejnym etapem inwestycji będzie modernizacja drogi wraz z miejscami parkingowymi na ul. Szkolnej.

Wspólnie z radnymi Rady Miejskiej podjęliśmy decyzję o rozbudowie zintegrowanego Dworca Autobusowego. Rozpoczęliśmy budowę parkingu miejskiego wraz z zapleczem sanitarnym przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Kompleksowo wyremontowaliśmy bieżnię przy ul. Objezierskiej, z której korzystać mogą wszyscy oborniczanie.

W tym miejscu należy wspomnieć o inwestycji szczególnie dla mnie ważnej.  O inwestycji, o którą zabiegam, a na którą nie mam zgody kolegów z Rady Miejskiej. To rozbudowa Żłobka Miejskiego w Obornikach wraz z rewitalizacją placu zabaw pomiędzy Przedszkolami nr 2 i 5 oraz wybudowanie na tym terenie małego boiska dla najmłodszych.

W ciągu tych czterech lat wielokrotnie składałem wnioski i aktywnie uczestniczyłem w życiu społecznym. Zgodnie z obietnicą, spotykałem się z Państwem podczas dyżurów, które pełniłem w każdy pierwszy piątek miesiąca w Urzędzie Miejskim. Dziękuję za spotkania, podczas których dzielili się Państwo ze mną swoimi problemami. Po czterech latach, jako członek komisji Gospodarki Terenowej Inwentaryzacji Mienia i Bezpieczeństwa Publicznego, mogę z podniesioną głową i czystym sumieniem zakończyć moją przygodę Radnego Rady Miejskiej i zaproponować Państwu moją żonę Aleksandrę Kulupę, jako kandydata do Rady Miejskiej w okręgu 1. Jest to osoba, do której mam pełne zaufanie i wiem, że dzięki jej ciężkiej pracy i determinacji zaplanowane wcześniej inwestycje zostaną sfinalizowane.

Z poważaniem Marek Kulupa

 

DOKUMENTACJA

Dom Kultury w Objezierzu. Przeprowadzenie wizji lokalnej

Odpowiedź dotycząca progu zwalniającego

Wizja lokalna ul. Jagiellońska

Wniosek dotyczący przeglądu sieci kanalizacji deszczowej

Wniosek o dofinansowanie zakupu aparatu USG

Wniosek o umieszczenie progu zwalniającego

Wniosek

Wniosek

Podziękowanie

Podziękowanie

Pozytywne zaopiniowanie wniosku o zakup aparatury USG

Powołanie do Rady Inicjatyw Społecznych

Wniosek dotyczący śmietnikaessay writing service